OD EPIDEMII WYBAW NAS PANIE…

11 marca o godz.20.00 cały świat, a szczególnie Polska modli się do Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanego Serca NMP o powstrzymanie koronawirusa i ochronę naszych rodzin. Część Chwalebna Różańca i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Pewnie wielu z nas otrzymało. wiadomość tej treści na telefon bądź komunikator społecznościowy. Wychodząc na przeciw tej akcji jutro w kościele w Łańcuchowie o godz. 20.00 odbędzie się wspólna modlitwa Różańcowa i Koronka przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Modlitwa jest szczególnie potrzebna kiedy w obawie przed wirusem zamyka się kościoły, zakazuje się chrztu dzieci, sprawowania sakramentów, katolickich pogrzebów, przekazywania znaku pokoju przez podanie ręki, zanurzenie dłoni w kropielnicy gdy tym czasem nikt nie nakazał zamknięcia żadnego hipermarketu. Przeżywamy szczególny czas – Wielki Post. Sami sobie odpowiedzcie kto się z tego cieszy…. Tak więc jutro zjednoczmy się w modlitwie.