NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – uroczystość ZWIASTOWANIE PAŃSKIE. Msze św. godz. 8.00 i 17.00 w Łańcuchowie, o godz. 10.00 w Ostrówku. Ofiary zebrane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na Fundusz Obrony Życia.
 3. Dzisiaj odpust w par. Św. Marii Magdaleny w Łęcznej. Suma o godz. 12.00.
 4. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Rodzice dzieci, które były chrzczone po za parafia proszeni są o dostarczenia świadectwa chrztu.
 5. Zostały wymienione okna w kaplicy w Ostrówku. Raz jeszcze na ręce p. Kazimierza Zabłotnego dziękuję Radzie Sołeckiej za sfinansowanie tego dzieła. Dziękuję też wszystkim osobom, które sprzątały kaplicę po wymianie okien. Okna są jeszcze bez witraży. Sponsorzy witraży mile widziani. Do zagospodarowania są dwa okna kompletne z ramami. Jeżeli nie znajdą się chętni zostaną przewiezione i zdeponowane przy plebanii.
 6. Rada Gminy Milejów przyznała nam fundusze na remont dwóch ołtarzy bocznych. Po wypełnieniu formalności przystąpimy do wyłonienia wykonawcy. Dziękuję, na ręce Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Wirskiego, całej Radzie wraz z Wójtem.
 7. W sobotę, po Mszy św., spotkanie małżeństw zainteresowanych wspólnotą Domowego Kościoła (pary zaproszone przy okazji wizyty duszpasterskiej i nie tylko).
 8. W przyszłą niedzielę, o godz. 10.00 w Ostrówku będzie sprawowana Msza św. koncelebrowana upamiętniająca ofiary Kolonii Ostrówek rozstrzelane przez hitlerowców w 1944 r.
 9. Ofiary, które będziemy zbierali w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy/kościoła.
 11. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.