III NIEDZIELA ZWYKŁA

2. W imieniu księdza rektora, wychowawców i alumnów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę.
  3. Zgodnie z prośbą radnego z Ostrówka został zakupiony TOITOI, który stanie za kaplicą. TOITOI stojący przy kościele zostanie, także zgodnie z sugestią przeniesiony po za ogrodzenie kościoła. Obydwa urządzenia będą serwisowane dwa razy w ciągu roku.
  4. Rozmawiałem z właścicielem firmy, która będzie malowała dach na kaplicy. Wejdą z pracami 23 kwietnia. Prace zostały wycenione na 10 tys. zł. Zakończył prace pan wymieniający rynny.
  5. Trwają cały czas prace związane z wymiana organ. Zapłaciłem wykonawcy za piszczałki prospektowe 10 tys. zł.
  6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.