IV NIEDZIELA WIELKANOCY – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – uroczystość Św. Wojciecha, bp, m., głównego patrona Polski; czwartek – święto Św. Marka, ew.
  3. We wtorek rusza malowanie dachu kaplicy.
  4. XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie, czyli tzw. Biskupiak, zaprasza uczniów kończących naukę w szkołach podstawowych na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się w środę 24 kwietnia i rozpocznie się o godz. 12.00. Podczas tego spotkania będzie można zapoznać się z ofertą szkoły na nowy rok szkolny oraz spotkać się z nauczycielami i uczniami liceum. (Szczegóły są dostępne na plakacie i na stronie internetowej szkoły).

Biskupiak jest jedynym katolickim liceum publicznym prowadzonym przez naszą Archidiecezję. Oprócz solidnego przygotowania do matury zapewnia dobrą atmosferę oraz troskę o wychowanie w poszanowaniu wartości zgodnych z wiarą katolicką.

(w parafiach oddalonych od Lublina prosimy o dodanie informacji: Dysponuje też internatem dla młodzieży zamiejscowej.)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w szkole katolickiej.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela