III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto Św. Kazimierza, Królewicza.
  3. Intencja papieska na marzec dla KŻR: za współczesnych męczenników. Módlmy się, by osoby, które w różnych częściach świata ryzykują życie dla Ewangelii, zarażały Kościół swoją odwagą i swoim misyjnym zapałem.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu przed Mszą św.
  5. Zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  6. Proszę o zgłaszanie już osób starszych i chorych do spowiedzi przedświątecznej żebym mógł ją zaplanować odpowiednio.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. W tym tygodniu, w piątek przypada Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom chcę złożyć najlepsze życzenia. Wiele, radości, łask obfitości i od mężczyzn dużo miłości. Natomiast w niedzielę Dzień Mężczyzn. Zatem Panom tego samego, tylko od ich kobiet.
  10. Dobiegły końca nasze rekolekcje wielkopostne. Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom i tym, którzy przyczynili się do ich przygotowania i dobrego przeżycia: LSO, Szafarzom, panu organiście, paniom z Kol. Ciechanki za zaplecze kulinarne w dniu spowiedzi. Szczególne podziękowania kieruję do ks. dr Roberta Muszyńskiego, naszego rekolekcjonisty. Dziękuję za ten „kij w mrowisko”, za inspirujące nas spojrzenie na Słowo Boże. Życzę aby zmartwychwstały oświecał nieustannie blaskiem zmartwychwstania i umacniał w kapłańskiej posłudze.