UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – święto Św. Andrzeja Ap..
  3. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na pomoc dla bezdomnych. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek  sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach. Będzie to już wizyta i spowiedź przedświąteczna. Proszę zgłaszać nowe osoby, jeśli takie są.
  5. W sobotę o godz. 9.00 Msza święta dla KŻR, o 8.30 różaniec w kościele.
  6. Przyszła niedziela będzie już I Niedzielą Adwentu. Rekolekcje adwentowe będziemy przeżywali w naszej parafii w dniach 8 -10 grudnia. W tym roku będzie je głosił ks. prał. Wojciech Pęcherzewski, kapelan Szpitala MSW w Lublinie.
  7. Bóg zapłać osobom, które odpowiedziały na moją prośbę i pomogły w uprzątnięciu śmieci przy cmentarzu. Szczególne podziękowania dla p. Andrzeja Myśliwca i Piotra Kondrackiego.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Są jeszcze kalendarz Maryjne na 2024 r. i świece Caritas na stół wigilijny (różne wzory i wielkości)
  10. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana Czarek Tarka z Ciechanek, pogrzeb odbył się we wtorek. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.