XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prb.; wtorek – wspomnienie Ofiarowanie NMP; środa – wspomnienie Św. Cecylii, dz., m.; piątek – wspomnienie Świętych mm. Andrzeja Dunc – Lac, prb. i tow.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne. Młodzież parafialna zbiera ofiary do puszek na pomoc Polakom na kresach w ramach akcji Polak z sercem. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na pomoc osobom bezdomnym (Caritas)
  4. W czwartek, definitywnie i ostatecznie, będziemy porządkować wysypisko śmieci przy cmentarzu. Na godz. 8.00 zapraszam osoby, które pomogą w segregacji odpadów oraz proszę o transport. Z każdej wioski jedna osoba do segregacji lub do transportu.
  5. W sobotę o godz. 18.00 msza święta za wstawiennictwem Św. Jakuba Ap.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela oraz kalendarze Maryjne na 2024 r.
  8. Są także do nabycia świece Caritas na stół wigilijny w cenie 10 zł