VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto Św. Andrzeja Boboli, prb. , m. ,patrona Polski
  3. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość I Komunii Świętej. 28 dzieci po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczy w Eucharystii.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 rocznica I Komunii Świętej. Próba dzieci rocznicowych w środę po majówce, ok. 18.40. Spowiedź dzieci rocznicowych w sobotę o godz. 8.30.
  5. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do kościoła młodzież naszej parafii, szczególnie kandydatów do sakramentu bierzmowania. Będziemy gościć bł. Karolinę Kózkównę w znaku jej relikwii. Rozpoczniemy czuwanie filmem „Zerwany kłos” przybliżającym nam postać błogosławionej, następnie będzie czuwanie i Eucharystiia. Zakończymy ok. godz. 13.00.
  6. Zachęcam do zainteresowania się naszą pielgrzymką Italia Grande. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. Serdecznie dziękuję rodzicom dzieci, które dzisiaj przystąpiły do I Komunii Świętej za dar ołtarza w postaci obrusów ołtarzowych, oraz za porządki w kościele i wokół kościoła.
  8. Od jutra nabożeństwa majowe w ostrówku o godz. 16.40.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  10. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana + Helena Włodarczyk z Łańcuchowa. pogrzeb we wtorek o godz. 14.00, 13.30 różaniec w kościele. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu