XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Dominika, prb.; wtorek -święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz., m., patronki Europy; środa – święto Św. Wawrzyńca, diak., m.; czwartek – wspomnienie Św. Klary
  3. Jutro o godz. 10.00 w kościele Św. Barbary Msza żałobna w intencji zmarłego 4 sierpnia ks. Zdzisława Burzy (wielokrotnie był w naszej parafii, spowiadał podczas spowiedzi rekolekcyjnych), we wtorek również w kościele Św. Barbary pogrzeb śp. Marii Lisek – Zięby, dyrektor WTZ w Janowicy, która również bywała ze swoimi podopiecznymi w naszym kościele, kilkoro naszych parafian było jej podopiecznymi. Proszę o udział w tych mszach i modlitwę w ich intencji.
  4. W środę odpust w parafii Św. Wawrzyńca w Rogóźnie odpust, Suma o godz. 12.00.
  5. , W niedzielę, 21 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 12.00, będziemy dziękowali Panu Bogu za tegoroczne plony. Organizatorami Dożynek są sołtysi poszczególnych wiosek. Zapraszam do kościoła z wieńcami dożynkowymi, a po Mszy św. na plac przy plebanii.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela.