I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

2. Ofiary zbierane dzisiaj do puszki przeznaczone są na Wielkopostne Dzieło Pomocy Jałmużna Wielkopostna.
  3. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne seminarium Duchowne w Lublinie. Ofiary do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
  4. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: droga Krzyżowa i Gorzkie Żale, za których odprawienie możemy zyskać odpust zupełny.
  5. W przyszłą sobotę, o godz. 9.00 w kościele spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  6. Bóg zapłać  za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. We wtorek Międzynarodowy Dzień Kobiet. Wszystkim paniom, dziewczętom, oprócz życzeń wszelkiej pomyślności i Bożego błogosławieństwa, życzę  żeby wasi mężowie, faceci, bracia nigdy nie musieli chwytać za broń…