UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIETYCH

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; środa – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, bp.
  3. Jutro, we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych porządek Mszy świętych jest następujący w Ostrówku o godz. 9.00, w Łańcuchowie w kościele o 12.00 i 17.00. Przypomnę, że nawiedzając cmentarz do końca listopada i modląc się za zmarłych możemy ofiarować im łaskę odpustu zupełnego.
  4. Od wtorku rozpoczynamy wypominki , według porządku w wykazie intencji. W Ostrówku różaniec rozpocznie się o 16.15 i bez średnio po nim Msza św., Łańcuchowie  różaniec 17.45 i po nim Msza św. Zachęcam mieszkańców wiosek do prowadzenia różańca. Kartki wypominkowe na dany dzień można przynosić na kilka minut przed różańcem.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek nie będzie odwiedzin chorych w domach.
  6. Ofiary, które będziemy składali do puszki w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  7. Bóg zapłać p. Sławkowi Kotowi za ofiarowanie chryzantem do kościoła.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie i dekorację kościoła i kaplicy
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  10. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana sp. Kamila Świrk z Górnego. Pogrzeb we wtorek o 14.30, o 14.00 różaniec w kościele. Polećmy ja Miłosierdziu Bożemu.