XV NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników; środa – wspomnienie Św. Bonawentury, bp,dK.; czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  3. Dzisiaj wybory prezydenckie. Zachęcam do wzięcia w nich udziału i oddania głosu zgodnie z sumieniem i zdrowym rozsądkiem.
  4. Tylko do 10 lipca trwają zapisy na Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy drogą internetową.
  5. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie literackim im. Kajetana Suffczyńskiego i wyścigu rowerowego. Obydwa wydarzenia związane są z JAKUBKAMI. Zapraszam do współpracy ewentualnych sponsorów.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.