JAKUBKI 2020

Od dzisiaj można organizować wielkie imprezy plenerowe z zachowaniem rygorów sanitarnych ( 1 os./4 m2, lub jeśli dystans będzie mniejszy zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekcja dłoni). Ogromnie ucieszyła mnie ta informacja, ponieważ to oznacza, że będą mogły odbyć się nasze JAKUBKI 2020 – festyn o charakterze rodzinnym ! Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału. Nie tylko jako beneficjenci atrakcji ale także czynnie biorąc udział w konkursie literackim im. Kajetana Suffczyńskiego i w wyścigu rowerowym. Zapisy wciąż trwają. W tym roku będzie dużo muzyki. Na scenie przygrywać będzie Muzyczny Zespół Marka Zielińskiego z Łęcznej. W mini recitalu wystąpi ks. Wojciech Iwanicki z utworami ze swojej najnowszej płyty. A do tańca od godz. 19.00 grać będzie Zespół Muzyczny PREZYDENT z Lublina. Stroną organizacyjną festynu zajmie się firma eventowa INFINITUM z Lublina. Wśród atrakcji, oprócz tradycyjnych dmuchańców dla dzieci będzie strefa małego dziecka, strefa cyber ( z symulatorem rollercoastera, okularami VR itp), foto-budka, malowanie twarzy, Kreatywna Animatorka dla dzieci, stragany Kół Gospodyń Wiejskich z regionalnymi smakołykami (mam nadzieję, że panie staną na wysokości zadania) i jeszcze kilka niespodzianek. Patronatem honorowym nasz festyn objął Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski i Wójt Gminy Milejów Tomasz Suryś.  Przeżywamy czas wakacji, odwiedzin rodzin i znajomych. Jest to doskonałą okazją do promocji Lubelszczyzny. Będziemy promować lubelskie podczas festynu. SERDECZNIE ZAPRASZAM