IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – uroczystość ZWIASTOWANIE PAŃSKIE.
  3. W uroczystość Zwiastowania Pańskiego można podjąć Duchową Adopcję dziecka poczętego. Formularze adopcji można pobrać w zakrystii po Mszy świętej a wypełniony z odciętą stroną do złożenia deklaracji przynieść  w środę na Mszę świętą i złożyć w procesji z darami lub na tacę.
  4. Ze względu na ograniczenia w wychodzeniu z domów i spotkań zbiorowych nie będzie w sobotę spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Szkoła Formacji Duchowej naszej archidiecezji proponuje wiernym przeżycie rekolekcji wielkopostnych poprzez media elektroniczne. Tematem rekolekcji będzie tajemnica Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego jak centrum liturgii Kościoła. Nagrania z czterech kolejnych spotkań rekolekcyjnych ( ok. 30 min) będą opublikowane począwszy od poniedziałku czwartego tygodnia Wielkiego Postu (od jutra) na stronach internetowych Archidiecezji Lubelskiej i Szkoły Formacji Duchowej oraz na kanale You Tube SFD.
  6. W związku z odwołaniem rekolekcji w par. św. Barbary w Łęcznej, nie będzie też spowiedzi w piątek w tej parafii. Ponieważ nie ma żadnych intencji na ten dzień Droga Krzyżowa w Ostrówku będzie odprawiona o godz. 17.00 a w Łańcuchowie o godz. 18.00.
  7. W sobotę o godz. 18.00 w Łańcuchowie Msza święta za wstawiennictwem św. Jakuba Ap., poprzedzona nabożeństwem. Nie będzie ucałowania relikwii.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Mały Gość Niedzielny i Niedziela ( Co Pan Bóg chce nam powiedzieć poprzez epidemię?