UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1. Msze święte dzisiaj : 8.00 w Łańcuchowie, 10.00 w Ostrówku i 12.00 na cmentarzu parafialnym. Jutro o 9.00 w Ostrówku, o 11.30 procesja na cmentarzu po niej Msza święta i o 17.00 Msza święta w Łańcuchowie.
  2. Odpustu zupełnego, który można ofiarować wyłącznie za dusze w czyśćcu cierpiące, udziela się wiernemu, który w poszczególnych dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzi cmentarz i przynajmniej w myśli pomodli się za zmarłych.
  3. Z racji uroczystości dzisiaj nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Ze względu na ogromną ilość śmieci z cmentarza zachęcam aby zamiast sztucznych kwiatów i wieńców ubierać groby bliskich żywymi kwiatami i wieńcami.
  5. Od 4 listopada rozpoczynamy modlitwę wypominkową za zmarłych. Przypominam, aby na kartkach wypominkowych wpisywać nazwę miejscowości.
  6. Przypominam o koniecznośći wypełniania deklaracji dysponenta grobu w związku z inwentaryzacją cmentarza.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kaplicy. Dziękuję też szafarzom za posprzątanie kaplicy na cmentarzu.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny, Kalendarz Maryjny na 2020 r.
  9. Od dzisiaj do nabycia także książka wydana staraniem parafii i wydawnictwa JUT: Łańcuchów. Historia parafii i miejscowości.