JAKUBKI 2019

28 lipca 2019 r Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie organizuje festyn rodzinny, którego głównym punktem będzie rozstrzygnięcie konkursu literackiego na gawędę historyczną im. Kajetana Suffczyńskiego. Oprócz tego przewidzianych jest wiele innych atrakcji, min. gry i zabawy dla dzieci pod czujnym okiem Animini- Kreatywnej niani, występy zespołów śpiewaczych, kiermasze kulinarne, dmuchańce dla dzieci, kosmiczny trener, byk rodeo, zabawa taneczna i wiele innych. W śród atrakcji przewidziany jest wyścig rowerowy, którego współorganizatorem jest Okręgowy Związek Kolarski w Lublinie. Do najbliższej niedzieli (21.07.2019) pod numerem 698 525 786 przyjmujemy zgłoszenia chętnych do udziału w tym wydarzeniu. Warunki: uczestnicy amatorzy oraz posiadający kask ! Mogą zgłaszać się uczestnicy także spoza parafii. Jednocześnie chcę poinformować, że w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz 18.00 w kościele parafialnym odprawiana jest Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Św. Jakuba Apostoła, którego relikwie posiadamy. Msza poprzedzona jest nabożeństwem do Św. Jakuba a po jej zakończeniu ucałowanie relikwii. Intencje można składać także przed Mszą Św. Zapraszam zarówno na tę Mszę św. jak i na JAKUBKI.