XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Bonawentury, bp., dK.; wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  3. Dzisiaj po sumie na plebanii spotkanie młodzieży KSM.
  4. Zagrożenie wystąpieniem suszy rolniczej na terenie gminy Milejów. Trzeba zgłaszać straty. Szczegóły w gablocie.
  5. W dniach 0d 21.07.2019 do 28.07.2019 obchodzony będzie XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Ofiary składane podczas błogosławieństwa pojazdów w tych dniach będą przeznaczone na środki lokomocji dla polskich misjonarzy  i misjonarek. W naszej parafii pojazdy będziemy błogosławić w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Organizowana jest też po raz kolejny akcja ” Św. Krzysztof- 1 gr za 1 km”. Wakacje to czas wyjazdów i podróży. Gdyby ktoś chciał wyrazić wdzięczność za szczęśliwe wakacyjne podróżowanie może dokonać takiej wpłaty na konto Miva Polska z dopiskiem : Darowizna- Akcja Św. Krzysztof – 1 gr za 1 km. ( Miva Polska, ul. Byszewska 1, 03-729 Warszawa 4, skr. poczt. 112 nr konta 69 1240 1037 1111 0000 0691 6802 )
  6. W niedzielę 28 lipca w naszej parafii odbędzie się festyn rodzinny JAKUBKI. Tylko do przyszłej niedzieli włącznie przyjmujemy zgłoszenia uczestników w wyścigu rowerowym.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.