JAKUBKI

W niedzielę, 25 lipca, parafia p.w. Św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie organizuje Festyn Rodzinny JAKUBKI.

W programie:

Godz. 12.00 – Eucharystia (z Litanią do Św. Jakuba Apostoła i błogosławieństwem relikwiami). Po Mszy św. Nagrodzenie laureatów III Konkursu Literackiego na gawędę historyczną im. Kajetana Suffczyńskiego.

Godz. 14.00 – w kościele projekcja filmu „ Ślady stóp”- film mówiący o duchowej przemianie pielgrzymów do Santiago de Compostella (Camino de Santiago)

Godz. 16.00 – scena przy plebanii, koncert Parafialnej Orkiestry Dętej z Szastarki

W przerwie nagrodzenie zwycięzców Wyścigu Rowerowego (zgłoszenia uczestników do 19.07 w parafii w Łańcuchowie)

Od godz. 18.00 – Występ Zespołu Muzycznego TAKT (mającego swój debiut w TV – muzyka do tańca)

Od godz. 15.00 do dyspozycji uczestników dmuchane atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych ( w tym najwyższa dmuchana zjeżdżalnia w Polsce, kolejka szynowa i wiele innych), stoiska z wyrobami Kół Gospodyń Wiejskich a także Mobilny Punkt Szczepień przeciwko COVID 19 szczepionką jednodawkową, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Wszystko wskazuje na to, że podczas festynu dokona się też otwarcia odcinka szlaku Camino de Santiago z Łańcuchowa