NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego rozciąga się na cały tydzień. W związku z tym w piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek (ze względu na niedawną spowiedź) nie będzie odwiedzin chorych.
 4. W sobotę o godz. 9.00 msza św. dla KŻR, o godz. 8.30 różaniec w kościele.
 5. W sobotę o godz. 10.30 spotkanie przedmałżeńskie dla narzeczonych.
 6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 8. W dniach 1-2 kwietnia będziemy wymieniać okna w kaplicy. Zapraszam na czwartek panie, które posprzątają kaplicę po tych pracach.
 9. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Waldemar Mazur z Górnego. Pogrzeb we wtorek o godz. 11.00, o 10.30 różaniec w kościele. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.
 10. Za nami Triduum Paschalne. Dziękuję LSO, Szafarzom, p. Pawłowi – organiście, chórowi, druhom strażakom i wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego, duchowego przeżycia tych dni.
 11. Wszystkim moim kochanym parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzę, aby te święta były odkrywaniem i odnajdywaniem Chrystusa a jednocześnie samego siebie. Tylko w kontekście wydarzeń paschalnych możemy odkryć jak bardzo Chrystus nas kocha, chce być blisko nas, w naszym życiu i jak bardzo jesteśmy cenni, że nie wahał się oddać za nas swojego życia. Zmartwychwstał abyśmy życie mieli i mieli je w obfitości. ALLELUJA !!!!