IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

2. Proszę zwrócić uwagę na zmianę intencji. Zamiast w poniedziałek będą odprawione we wtorek. Wynika to ze zmiany dnia spowiedzi w par. Św. Józefa.
  3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych (Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale).
  4. Ponawiam prośbę o zgłaszanie osób starszych i chorych do spowiedzi wielkanocnej (z wyłączeniem odwiedzanych stale co miesiąc)
  5. Mamy jeszcze kilka ostatnich miejsc na pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii. Szczegóły na stronie parafialnej w zakładce ogłoszenia i aktualności.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Są także czekoladowe baranki Caritas w cenie 12 zł.