III NIEDZIELA ADWENTU

2. Od dnia dzisiejszego do 24 grudnia obchodzone są kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  3. Dzisiaj o godz. 17.00 na plebanii spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej, szafarzy, katechetów.
  4. Od wczoraj odprawiane jest nabożeństwo Nowenny przed Bożym Narodzeniem. W dni powszednie po każdej sprawowanej  Mszy św. a, w niedzielę w Ostrówku po Mszy o godz. 10.00, w Łńcuchowie po sumie.
  5. W sobotę ostatnie roraty w kościele o godz. 6.00.
  6. Przyszła niedziela będzie IV Niedzielą adwentu a jednocześnie Wigilią Bożego Narodzenia. Zachowajmy przez cały dzień tradycyjnie postny charakter tego dnia.
  7. Pasterka w Ostrówku o 22.00, w Łańcuchowie o północy.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela, świece Caritas na stół wigilijny, kalendarze Maryjne na 2024 r.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  10. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp.  Stefania Kędrak z Kol. Łańcuchów. Pogrzeb we wtorek o godz. 14.00, o 13.30 różaniec w kościele. Polećmy ja Miłosierdziu Bożemu.