XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników; piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, z.; sobota – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dz., m.
  3. Dzisiaj, po sumie, na plebanii spotkanie młodzieży KSM
  4. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na Pomoc Kościołowi w potrzebie. W przyszłą niedzielę taca na budownictwo sakralne.
  5. W przyszłą niedzielę, w całej Polsce organizowana jest akcja: Polak z sercem. Ofiary zebrane przez młodzież parafialną będą przeznaczone na pomoc Polakom na kresach.
  6. W sobotę, o godz. 9.00 w kościele, spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Świętej.
  7. Ze względu na niesprzyjającą aurę musimy przełożyć o tydzień uprzątanie śmieci z cmentarza.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Są także kalendarze Maryjne na 2024 r.