VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone sa w gablocie. Ze względu na awarię systemu komputera nie ma intencji ani ogłoszeń w stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny na bieżący tydzień: wtorek – święto Świętych Cyryla i Metodego, bpp, patronów Europy.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Wschodni
  4. Odbyło się spotkanie nowego składu Rady Parafialnej. Podjęto pierwsze decyzje. Poinformuję o nich w terminie późniejszym.
  5. Cieszę się, że zgłosiło się trzech panów do chóru parafialnego. Powiększy się wkrótce także liczba Nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii o czterech, którzy rozpoczną przygotowanie 25 lutego.
  6. W sobotę o godz. 9.00 na plebanii spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela
  9. Najbliższy czwartek to Tłusty Czwartek. A to oznacza, że szybkimi krokami zbliżamy się do Wielkiego Postu