III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, bp., dK.; środa – święto NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA; czwartek – wspomnienie Św. Tymoteusza i Tytusa, bpp.; sobota – Św. Tomasza z Akwinu, prb., dK.
  3. W przyszłą niedzielę Dzień chorych na trąd. Będziemy zbierali ofiary do puszek na pomoc trędowatym.
  4. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: poniedziałek – Ostrówek (stara wieś) od. p. Gil do p. Dragan, wtorek – Ostrówek (szosa) od p. Skonieckich do kaplicy (p. Anna Kot), środa – Ostrówek (szosa) od p . Kasprzaków (za szkołą) następnie od kaplicy do lasu. W przyszłą niedzielę po sumie mogę odwiedzić tych, których nie było w domu w wyznaczonym terminie a chcieliby prosić o błogosławieństwo dla domu i rodziny. Chętne rodziny proszę o zgłaszanie się w zakrystii. Do wszystkich miejscowości przyjadę sam. Dziękuję za życzliwe przyjmowanie mnie w waszych domach.
  5. 26 stycznia odbędzie się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci. Zużyte sprzęty proszę składać na parkingu przy kościele do godz. 12.00.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Tadeusz Kubić. Pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. życia.
  9. Wczoraj był Dzień Babci, dzisiaj jest Dzień Dziadka. Wszystkim babciom, żonom dziadków, dziadkom i mężom babć pragnę złożyć najlepsze życzenia. Dobrego zdrowia, które pozwoli na dopieszczanie wnucząt. Odwzajemnionej od wnucząt miłości, wszelkich łask obfitości i długich lat życia. Szczęść Boże.