VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych; czwartek – wspomnienie Św. Filipa Neri, prb.;
  3. Trwa miesiąc maj . Zapraszam na nabożeństwa majowe dzieci, młodzież, dorosłych.
  4. Koło Gospodyń Wiejskich w Górnem zaprasza w sobotę na godz. 12.00 na plac przy starej szkole. Zaczniemy od procesji i Mszy św. z okazji poświęcenia pól. Następnie na plac przy szkole odbywać się będzie Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Mnóstwo atrakcji. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zaproszenie adresowane jest szczególnie do wszystkich rolników z części parafii skupionej wokół kościoła w Łańcuchowie (poświęcenie pól)
  5. Od piątku do 5 czerwca w naszym kościele można podziwiać wystawę prac pana Wiesława Kota z Ciechanek – Wisława Kota…artystyczna robota.
  6. W sobotę, o godz. 18.00, w Łańcuchowie Msza św. za wstawiennictwem Św. Jakuba Ap.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. W czwartek przypada Dzień Matki. Wszystkim Mamom życzę wielu łask od Zmartwychwstałego, cierpliwości, miłości i życzliwości od dzieci.