II NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Antoniego, op.; środa – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.; piątek – wspomnienie Św. Agnieszki, dz., m.
  3. W imieniu księdza rektora, wychowawców i alumnów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę.
  4. Jak wszyscy widzimy trwa renowacja drugiego spośród czterech ołtarzy bocznych w kościele. W planach mamy jeszcze werniksowanie (lakierowanie) ołtarza głównego. Prace potrwają jeszcze ok 3 tyg.
  6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  7. W tym tygodniu przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wszystkim babciom, dziadkom, mężom babć i żonom dziadków życzę dużo radości z wnucząt a od nich mnóstwa miłości i życzliwości.