XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bieżące intencje Mszy świętych wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prb. ; piątek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dz., dK.; sobota – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej.
  3. Dzisiaj Dzień Papieski. Ofiary zebrane do puszek przeznaczone są na Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. Trwa miesiąc październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe Przypomnę – za odmówienie różańca we wspólnocie możemy uzyskać odpust zupelny, będąc w stanie łaski uświęcającej. W tym tygodniu różaniec w Łańciuchowie o godz, 18.00.
  5. Ofiary zbierane do puszki w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary, a złożone do puszek na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Kalendarze Maryjne na 2022 r.