III NIEDZIELA WIELKANOCNA

2. Kalendarz liturgiczny: piątek – uroczystość Św. Wojciecha, bp., głównego patrona Polski.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam do lektury Pisma Świętego.
  4. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam na spotkanie w kościele rodziców wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania. Bardzo proszę aby rodzice wzięli na spotkanie indeksy bierzmowanych swoich pociech.
  5. Również w sobotę na godz. 10.15 zapraszam narzeczonych na nauki przedmałżeńskie, na plebanii. Bardzo proszę zainteresowane pary o zgłaszanie się (mailowo, telefonicznie) do piątku włącznie
  6. Najprawdopodobniej od maja na terenie gminy Puchaczów uruchomione zostaną masowe punkty szczepień. Informacje szczegółowe na plakacie w gablocie.
  7. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  9. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Zofia Skałecka z Górnego. Pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 13.00. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu.