III NIEDZIELA ADWENTU

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prb., dK.
  3. W piątek, od godz. 9.00 chcę odwiedzić chorych w domach. Jeżeli ktoś obawia się z powodu epidemii proszę dać znać żebym nie przyjeżdżał. Proszę też zgłaszać chorych, których chcemy żebym odwiedził przed świętami.
  4. „Pieniążki do portfela włóż i na kiermasz KGW Łańcuchów rusz” – taką rymowanką KGW w Łańcuchowie zaprasza na kiermasz ciast, który odbywa się dzisiaj w remizie OSP w Łańcuchowie w godz. 9.00 – 14.00. Proszę zachować dystans, zasłaniać usta i nos, dezynfekować dłonie. Zapraszam na słodkości.
  5. Od środy (16 grudnia) po każdej Mszy świętej będziemy śpiewać Nowennę przed Bożym Narodzeniem. Zapraszam.
  6. Jeszcze do końca adwentu zbieramy do skarbon ofiary na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Do nabycia są także jeszcze świece Caritas na stół wigilijny.
  9. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Barbara Michalska z Łańcuchowa. Pogrzeb, ze względu na kwarantannę dzieci zmarłej , odbędzie się po 20 grudnia. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu.