NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : wtorek – święto Św. Andrzeja Dunc-Lac i Tow., mm.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, Nowy Rok Liturgiczny. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Ofiary zbierane do skarbon przez cały Adwent przeznaczone będą na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  4. W sobotę od godz. 9 .00 Radni w Ostrówku (szosa i stara wieś) będą roznosić opłatek. Stosownie do ich prośby proszę o czujność i wyjście do furtki tak żeby ograniczyć ich wchodzenie do domów z powodów bezpieczeństwa zdrowotnego. O rozniesienie opłatka w Wólce Łańcuchowskiej i zbiórkę składki kwartalnej poprosiłem p. Krzysztofa Skoczylasa. Proszę aby zgłosił się ktoś, kto rozniesie opłatek i zbierze składkę kwartalną w Zalesiu.
  5. W najbliższą sobotę, o godz. 18.00 w kościele w Łańcuchowie, Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Św. Jakuba Ap.. Zapraszam,
  6. W dniach 4,5 i 6 grudnia będziemy przeżywali nasze rekolekcje adwentowe. Msze z kościoła o godz. 9.00 i 17.00 będą transmitowane w internecie. Rekolekcje będzie głosił ks. Krzysztof Nalepa. Wieloletni przyjaciel mojej rodziny z czasów wikariuszowskich w mojej rodzinnej parafii w Świdniku. Pracowaliśmy razem w szpitalu w Abramowicach, obecnie już rezydent mieszkający przy par. Miłosierdzia Bożego w Lublinie.
  7. Na facebooku pojawiła się strona KSM Łańcuchów oddział ” Przystań”. W każdą niedzielę o godz. 17.00 odbywają się spotkania online członków i sympatyków KSM. Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do Ani Mitrus, Prezes KSM Łańcuchów.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Jest jeszcze kilka kalendarzy na 2021 r. Do nabycia także świece na stół wigilijny.