XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ; wtorek – wspomnienie Św. Leona Wielkiego, p., dK.; środa – wspomnienie Św. Marcina z Tours,bp.; czwartek – wspomnienie Św. Jozafata, bp., m.; piątek – wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj do puszki przeznaczone są na Fundusz Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  4. W związku z rosnącą liczbą zachorowań od wczoraj obowiązują nowe limity osób mogących uczestniczyć w Mszy świętej; Ostrówek 10 os., Łańcuchów 23 os. z zachowaniem dystansu 1.5 m, z obowiązkiem zasłaniania ust i nosa.
  5. Jeżeli nie będą wprowadzone kolejne obostrzenia, kwarantanna narodowa, w przyszłą sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Do końca listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu. Zachęcam do ofiarowania modlitwy i odpustów.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny.