V NIEDZIELA WIELKANOCNA

2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – święto Św. Macieja , Ap.; sobota – święto Św. Andrzeja Boboli, prb., m., patron Polski
  3. Przeżywamy miesiąc maj. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw majowych.
  4. Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej zachęca do stworzenia rodziny zastępczej dla dzieci, które z różnych powodów życiowych zostały pozbawione domu rodzinnego. Szczegóły Łęcznej.
  5. Bóg zapłać za wpłaty pieniężne na konto z przeznaczeniem na bieżące funkcjonowanie parafii. Nr konta 26 8689 0007 4006 4664 2000 0010
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Mirosław Grzesiuk z Kol. Ostrówek. Pogrzeb we wtorek o godz.14.30 w Łańcuchowie. O 14.00 róażniec w kościele. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.