IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Floriana, m.; środa – święto Św. Filipa i Jakuba App.; piątek – uroczystość Św. Stanisława bp., m., głównego patrona Polski.
  3. Jutro święto patronalne straży pożarnej zapraszam druhów strażaków z pocztami sztandarowymi i rodzinami na Mszę świętą w Ostrówku o 17.00 , w Łańcuchowie o godz. 18.00
  4. W piątek dzień imienin ks. arcybiskupa Stanisław Budzika. A w sobotę 28 r. śmierci ks. Mariana Luniaka, proboszcza naszej parafii.Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  5. Przeżywamy miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe, do wspólnej modlitwy.
  6. Ze względu na to, że w przyszłą niedzielę nie będzie uroczystości I Komunii Świętej nastąpiła zmiana porządku Mszy świętych o 8 i 12 w Łańcuchowie, o 10 w Ostrówku. Po konsultacji z większością rodziców informuję, że I Komunia Święta w naszej parafii odbędzie się 30 sierpnia (ostatnia niedziela sierpnia)
  7. Zapraszam do udziału w Mszy świętej transmitowanej z kościoła w Łańcuchowie w niedziele o godz. 12.00.
  8. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Ze względu na nabożeństwo majowe nie będzie przed Mszą świętą  adoracji Najświętszego Sakramentu.
  9. W związku z naukami przedmałżeńskimi czekamy jeszcze na kolejne poluzowanie limitów osób mogących się spotkać. Mam nadzieję, że będzie to możliwe 16 maja. Pary zainteresowane spotkaniem przedmałżeńskim proszę o kontakt telefoniczny bądź na stronie internetowej parafii.
  11. Bóg zapłać za ofiary na bieżące potrzeby parafii. Nr konta 26 8689 0007 4006 4664 2000 0010
  12. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.