PREZYDENT W ŁAŃCUCHOWIE…

Niecodzienny koncert kolęd odbędzie się w niedzielę 19 stycznia 2020 o godz. 17.00 w kościele parafialnym w Łańcuchowie. Z repertuarem kolędowym wystąpi ks. Wojciech Iwanicki wraz z zespołem muzycznym PREZYDENT z Lublina. Ks. Wojtek z tym samym zespołem zrealizował nagranie debiutanckiej płyty pt. ” Nadzieja w Panu”. Tym razem na warsztat wzięli kolędy tak chętnie śpiewane i słuchane w okresie Bożego Narodzenia. Ja już miałem przyjemność słuchać kolęd w wykonaniu PREZYDENTA. Dlatego z całą odpowiedzialnością zapraszam na koncert w naszym kościele, podczas którego zespół będzie nagrywał klip z kolędowym repertuarem. W repertuarze kolędowym w naszym kościele zespół wystąpi w nieco okrojonym składzie. Ks. Wojciech Iwanicki będzie głosił rekolekcje wielkopostne w naszej parafii (też z gitarą). Wstęp wolny oczywiście. Koncert organizuje parafia wraz ze Szkolą Muzyczną YAMAHA w Łęcznej. ZAPRASZAMY.