II NIEDZIELA ADWENTU

1. Intencje Mszy Świętych wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii
  2. Kalendarz liturgiczny: piątek-wspomnienie Św. Łucji, dz., m.; sobota-wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prb.,dK..
  3. Kończymy dzisiaj nasze adwentowe rekolekcje. Dziękuję Panu Bogu za ten święty czas. Serdecznie dziękuję Ks. Antoniemu za to, że był z nami i przeprowadził nas drogą wiary, nadziei i miłości. Dziękuję p. organiście, chórowi, służbie liturgicznej, szafarzom, wam wszystkim kochani za udział w rekolekcjach. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem pań z Kajetanówki za wczorajszą posługę w kuchni.
  4. Jutro o godz.15.00 w Szkole Podstawowej w Łańcuchowie odbędzie się spotkanie z udziałem Wójta Gminy Milejów i przedstawicieli Polskiej Spółki Gazownictwa dotyczące gazyfikacji miejscowości Łańcuchów i Wólka Łańcuchowska.
  5. W sobotę o godz.11.30, na plebanii spotkanie KSM wraz z lektorami i starszymi ministrantami.
  6. Koło Gospodyń Wiejskich z Łańcuchwa zaprasza na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 15 grudnia ( w przyszłą niedzielę) przy kościele w Łańcuchowie. W sprzedaży będą ozdoby choinkowe, świąteczne stroiki i ciasta. Serdecznie zapraszamy.
  7. Gdyby ktoś chciał ofiarować choinki do kościoła lub kaplicy to proszę się zgłaszać do mnie.
  8. W przyszłą niedzielę na godz. 14.00 zapraszam na spotkanie opłatkowe Radę Duszpasterską. Zróbmy to w takiej formie jak to było do tej pory.
  10. Do nabycia pras katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela, a także świece Caritas na stół wigilijny.
  11. Przez cały adwent zbieramy ofiary do puszki na „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pan śp. Edward Stamorowski. Pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.