XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Hieronima, prb., dK.;wtorek – wspomnienie Św. Teres od Dzieciątka Jezus, dz., dK.; środa – wspomnienie Św. Aniołów Stróżów; piątek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, z., diak.; sobota – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, z.
  3. Dzisiaj o godz. 15.00 na plebanii spotkanie z Radą Duszpasterską.
  4. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszam na wspólną  modlitwę różańcową w dni powszednie w Ostrówku o 16.30, w Łańcuchowie po Mszy świętej, w niedziele w Ostrówku po Mszy św. o godz. 10.00, w Lańcuchowie po sumie. Przez cały październik odpust zupełny może uzyskać wierny, który pobożnie odmówi różaniec Maryjny w kościele, kaplicy, w rodzinie, w pobożnym stowarzyszeniu i ogólnie, kiedy wielu gromadzi się dla godziwego celu.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. A także kalendarze Maryjne na 2020 r. i nasze Modlitewniki parafialne.