XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Korneliusza, p., i Cypriana, bp., mm.; środa – święto Św. Stanisława Kostki, z.., patrona Polski i młodzieży; piątek – wspomnienie Św. Andrzeja Kim Taegon, prb., Pawła Chong Hasang i Tow., mm.; sobota – święto Św. Mateusza, Ap. i Ew.
  3. Jutro, po renowacji, wracają do kościoła drzwi zewnętrzne. Został naprawiony zamek w drzwiach, dorobiony klucz.
  4. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na ” Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu”.
  5. W sobotę na godz. 9.00 do kościoła na spotkanie zapraszam rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.
  6. Od przyszłej niedzieli (22 września) do 29 września Tydzień modlitw za dzieci i wychowawców.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Mam także 13 szt książki p. Leśniewskiej o Łańcuchowie, nasze parafialne modlitewniki i kalendarz Maryjny na 2020 r.