XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Jana z Dukli, prb.; czwartek – święto Św. Benedykta,op.,patrona Europy; piątek – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp., m.; sobota – wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników.
  3. Dzisiaj po sumie na plebanii spotkanie młodzieży KSM.
  4. Jutro w poniedziałek zbiórka elektrośmieci. Można przywozić nie potrzebne sprzęty domowe do godz. 10.00 na parking przy kościele. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone dla misjonarzy z diecezji lubelskiej.
  5. 3 sierpnia po Mszy św. przed Archikatedrą o godz. 8.30 wyrusza 41 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w parafii do 25 lipca. Będzie funkcjonował także fundusz ” Idę z Tobą” dedykowany dla osób, które nie mogą iść a zechcą sfinansować pielgrzymkę osobie, która zaniesie ich intencję. Szczegóły w zakrystii.
  6. 28 lipca będziemy przeżywali po raz pierwszy JAKUBKI. Będzie sporo atrakcji. Szczegóły na plakacie. Mam nadzieję, że Koła Gospodyń wystawią też stoiska z regionalnymi smakołykami. Od dzisiaj w zakrystii przyjmuję zapisy na udział w wyścigu kolarskim amatorów. Dopuszczeni będą tylko zawodnicy posiadający kask.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.