UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Intencje Mszy św. wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii
  2. Kalendarz liturgiczny : piątek – święto Św. Andrzeja, Ap.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota i niedziela miesiąca.
  4. W sobotę o godz. 10.00 w kościele spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania. Będzie także możliwość zaliczenia testów wiadomości.
  5. Są już do nabycia świece na Caritas na stół wigilijny : mała 6 zł, walec 16 zł, kula 14 zł.
  6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą adwentu – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. W dniach 7 – 9 będziemy przeżywali nasze rekolekcje adwentowe pod przewodnictwem Ks. Marka Kwiatosza. Proszę tak zaplanować czas aby w nich w pełni uczestniczyć.
  7. Ofiary, które będziemy składać na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  8. Organizowana jest akcja ” Duchowy prezent od Św. Mikołaja”. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  9. U nas spotkanie ze Św. Mikołajem na zakończenie rekolekcji, w niedzielę 9 grudnia o godz. 17.00. Będzie poprzedzone zabawami i konkursami pod czujnym okiem profesjonalnych animatorek.
  11. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny ( z lampionem ), Niedziela.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Jan Murgała z Kol. Ostrówek. Pogrzeb odbył się w środę. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.