XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy Św. na bieżący tydzień umieszczone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : wtorek – wspomnienie Św. Rafała Kalnowskiego, prb; środa – wspomnienie Ofiarowanie NMP; czwartek – wspomnienie Św. Cecylii, dz., m.;sobota – wspomnienie Św. Andrzeja Dung Lac, prb. i Tow., mm
  3. Dzisiaj, po raz drugi obchodzimy  w całym Kościele  Światowy Dzień Ubogich. Hasłem tego dnia są słowa psalmu:„Biedak zawołał, a Pan go usłyszał”(Ps 34,7). Decyzją Arcybiskupa Lubelskiego, ks. Stanisława Budzika, w tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na dzieła służące ubogim prowadzone przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej, w tym ukończenie łaźni dla bezdomnych.
  4. Przed nami grudzień i dzień 6 tego miesiąca. jak co roku organizujemy spotkanie ze świętym, który daje prezenty. U nas będzie ono 9 grudnia o godz. 17.00 i….wszystko jasne….rodzice wiedzą co trzeba zrobić.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/ kaplicy.
  6. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela oraz kalendarze na 2019 r.
  7. Z naszej wspónloty parafialnej odeszła Ś.p. Stefania Manaj z Łańcuchowa. Pogrzeb w poniedziałek 19.11. o godz.    14. 00. O 13.30 różaniec w kościele. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.