XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje mszy św. na bieżący tydzień wywieszone saw gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : sobota – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prb.
  3. Przeżywamy miesiąc październik. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe za odprawienie których możemy uzyskać łaskę odpustu zupełnego. Porządek nabożeństw : Ostrówek – dni powszednie 16.30,niedziela po mszy św.; Łańcuchów – dni powszednie po mszy św. wieczornej, niedziela po sumie.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy po raz XVII przeżywali Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na ” Fundusz  Papieski Dzieło Trzeciego Tysiąclecia”.
  6. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny oraz kalendarze Maryjne na 2019 r.