XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2.  Kalendarz liturgiczny : czwartek – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prb.; piątek – wspomnienie Św. Wacława, m.; sobota – święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafala.
  3. Dzisiaj gościmy w parafii przedstawicieli WTZ w Janowicy. Po mszy św. będzie możliwość wsarcia ich dzieła przez zakup ich wyrobów lub  składając ofiarę pieniężną.
  4.  Dzisiaj po sumie z koncertem organowym wystąpi w naszym kościele Pan Staniswław Diwiszek organista z archikatedry lubelskiej. Serdecznie zapraszam na tę ucztę kulturalną.
  5. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  6. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszłą nedzielę przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne
  7. W każdą niedzielę po sumie spotkania młodzieży KSM.
  8. W piątek po Mszy św. zbiórka ministrantów w Łańcuchowie. W niedzielę po Mszy św. w Ostrówku.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/ kaplicy.
  10. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.