III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, bp., dK ; czwartek -święto Nawrócenie Św. Pawła Ap. ; piątek – wspomnienie Ś. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  3. W imieniu ks. rektora, alumnów i wychowawców Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie dziękuję za ofiary, które zostały złożone na tacę.
  4. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: poniedziałek – Ostrówek (stara wieś) pojadę do p. Kasprzak, Sochów, Ostaszów, Dudek, Bukszyńskiej a następnie od p. Dragan do p. Maciejak, wtorek – Ostrówek (sw.) od p. Grzegorza Kota do p. Kasprzaków, środa – Ostrówek Kol. od p. Wójcika do p. Cieślik, czwartek – Ostrówek Kol. 9od p. Zielińskiej do p. Róży. Mitrus,  piątek – Ostrówek Kol. (od p. Mitrusów do p. Jóźwiaków).
  5. W sobotę 27 i niedzielę 28 chcę odwiedzić rodziny, których nie było w wyznaczonym terminie a chciałyby mnie przyjąć. Proszę o zgłoszenia.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty odeszła do Pan śp. Maria Chmiel z Łańcuchowa. Pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.