II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Św. Antoniego, o.; piątek – wspomnienie Św. Józefa Pelczara, bp.
  3. Dzisiaj na sumie będziemy gościć uczestników WTZ w Janowicy. Po sumie wystąpią z koncertem kolęd. Zapraszam.
  4. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: poniedziałek (od godz. 8.30 !) – Ciechanki od rzeki (od p. Kurzepów do remizy), następnie blok Ciechanki 259; wtorek – Ciechanki od Łęcznej (od p. Karasiów do p. Cyfra – nr domu 96); środa – Ciechanki od Łęcznej (od p. Zaborowicz do końca) następnie Ciechanki Kol. (od p. Dańko do p. Świderskich); czwartek (od 8.30!) Ciechanki Kol. (od p. Grendów do końca); piątek – Ostrówek szosa (od p.Witolda, potem od p. Skonieckich do p. Spodar); sobota – Ostrówek szosa (od p. Kasprzak, potem p. Biedacha do końca). Jeżeli nastapią nieoczekiwane zmiany (spowodowane pogrzebem) będę informował.
  5. Z okazji 125 rocznicy obecności w naszym kościele i diecezji relikwii Św. Jakuba Apostoła nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii szlakiem Św. Jakuba. Szczegóły wyjazdu na plakatach w gablocie i na stronie internetowej parafii. Jest to w znacznej mierze inny program niż ten, który był realizowany w 2022 r. Serdecznie zapraszam.
  6. Ofiary, które będziemy zbierali na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Zdzisław Adamiak z Ciechanek, pogrzeb odbył się w piątek i śp. Sławomir Spodar z Ostrówka. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.30, różaniec o 13 w kościele. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.