NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi; wtorek – wspomnienie Św. Bazylego i Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu; sobota – uroczystość Objawienie Pańskie.
  3. W dniu jutrzejszym odpust zupełny może uzyskać wierny, który w kościele lub kaplicy pobożnie uczestniczy w uroczystym śpiewie bądź recytacji hymnu ” O Stworzycielu Duchu przyjdź”. Porządek Mszy św. niedzielny.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  5. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: wtorek – Górne II, środa – Wólka Łańcuchowska (od piekiełka), czwartek – Wólka Łańcuchowska cd.
  6. W sobotę porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.
  7. W niedzielę, o godz. 18.00 w kościele, koncert kolęd w wykonaniu Dariusza Tokarzewskiego i Mariusza Matery z grupy VOX – zapraszam
  8. Dzisiaj mamy w kościele promocje dwóch książek: Wandy Półtawskiej ” By rodzina była Bogiem silna” i druga wydana przez wydawnictwo JUT – ” Zobaczyłem twarz diabła – rozmowy z egzorcystą”. Na sztalugach mamy krótką charakterystykę treści. Obie są do nabycia – pierwsza po wcześniejszym zapisie, druga w cenie 20zł w zakrystii.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.