XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela; sobota – wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego.
 3. Ofiary zbierane dzisiaj do puszki przeznaczone są na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej. Ofiary, które będziemy zbierali do puszki w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na programy edukacyjne dla dzieci.
 4. W czwartek rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Msza św. w Łańcuchowie o godz. 8.00, w Ostrówku o godz. 9.00. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i pracowników szkół.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
 6. W sobotę, z racji I soboty miesiąca, na godz.8.30 do kościoła w Łańcuchowie zapraszam wszystkich członków i członkinie Kół Żywego Różańca. Rozpoczniemy modlitwą różańcową przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, będzie to też czas na spowiedź. O godz. 9.00 Msza święta.
 7. W sobotę na godz. 10.00 do kościoła na spotkanie zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 8. Przyjmuję już zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania (uczniowie klas 8-ych i starsi)
 9. Prowadzimy rekrutację do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszam chłopców już od klasy 3.
 10. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Santiago i Fatimy proszę o dokonywanie wpłaty drugiej raty w wysokości 1000 zł i uzupełnienie brakujących danych. Mamy jeszcze 4 miejsca wolne.
 11. W związku z pielgrzymką do Santiago bardzo proszę aby zgłaszały się do mnie osoby, które zamówiły Mszę św. w dniach od 18 – 27 października.
 12. W najbliższą niedzielę uroczystości Maryjne w Wąwolnicy i w Chełmie. ( zaproszenie ks. abpa)
 13. W środę nasz kościół odwiedził ks. kan. dr Jan Szrejter, który w latach 1974 – 1979 posługiwał w niedziele w naszym kościele jako student KUL. Pozdrawia wszystkich parafian i prosi o modlitwę.
 14. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
 15. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.