XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu. , z., diak.; wtorek – wspomnienie Św. s. Faustyny Kowalskiej, z.; czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej.
  3. W imieniu księdza rektora, wychowawców i alumnów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę.
  4. Trwa miesiąc październik. Zapraszam na wspólną modlitwę różańcową z możliwością uzyskania odpustu zupełnego. Uwaga zmiana godz. nabożeństwa różańcowego w Ostrówku. W dni powszednie będzie ono o godz. 16.30. W Łańcuchowie bez zmian.
  5. W dniach od 10 do 16 października nie czynna będzie kancelaria parafialna. W sprawach zaświadczeń, świadectw proszę zgłaszać się w tym tygodniu.
  6. Bóg zapłać za obywatelską interwencję przy cmentarzu. Jeden z mieszkańców Łańcuchowa zauważył jak ktoś wyrzuca śmieci ze skarpy. Wobec braku reakcji po zwróceniu uwagi wezwał policję. Sprawca incydentu musiał pozbierać wyrzucone śmieci i zapłacił mandat. Proszę o tę wrażliwość zwłaszcza teraz kiedy porządkowane są groby w okresie jesiennym.
  7. W przyszłą sobotę o godz. 9.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Ma to być spotkanie z szyjącymi stroje. Przychodzimy więc z dziećmi. Natomiast o godz. 10.30 spotkanie w kościele z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy. W najbliższą sobotę kościół chcą posprzątać nowożeńcy z rodzinami.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Są także kalendarze Maryjne na 2022 r.