XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Jacka, prob.; piątek – wspomnienie Św. Bernarda, op., dK.; sobota – wspomnienie Św. Piusa X, pap.
  3. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na programy pomocowe realizowane przez Caritas.
  4. We wtorek wybieramy się z LSO i KSM do Zamościa i Krasnobrodu. Gdyby chciał pojechać z nami ktoś z rodziców (najlepiej swoim samochodem, ponieważ wyjazd realizowany jest w takiej formie), to zapraszam. Oczywiście zwrócę koszt wyjazdu.
  5. Dziękczynienie za dotychczasowe plony (Dożynki) odbędzie się w naszej parafii 29 sierpnia na sumie.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/ kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.