WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

2. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii rocznicę I Komunii Świętej. Przed nam i bierzmowanie. Spotkania z dopuszczonymi do bierzmowania kandydatami odbędą się we wtorek, czwartek i piątek. W czwartek , jeżeli to możliwe spotkanie także ze świadkami bierzmowania. w piątek, od 17.00 spowiedź. Bierzmowanie w poniedziałek, 24 maja, w święto NMP Matki Kościoła o godz. 17.00. Sakramentu udzieli ks. bp Adam Bab.
  3. W sobotę o godz.10.00 poświęcenie pól w Ostrówku. Jeśli pogoda pozwoli wyruszymy od krzyża w Kol. Ostrówek (klucz) na skrzyżowaniu przy p. Jóźwiak, druga stacja przy krzyżu przed bazą, trzeci krzyż przy lustrze i zakończymy w kaplicy. Jeżeli będzie padało spotkamy się od razu w kaplicy.
  4. Przeżywamy miesiąc maj. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych dzieci, młodzież i dorosłych.
  5. Przez cały miesiąc maj trwa zbiorka ofiar do puszek na Wakacyjne Dzieło Pomocy Nadzieja Radości.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela a także książeczki Wszystko o świętym Józefie