WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto Św. Macieja, ap., czwartek – święto Św. Andrzeja Boboli, prb., m., patrona Polski.
  3. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej. W sakramencie Eucharystii po raz pierwszy w pełni uczestniczyło 22 dzieci. Rodzicom dzieci dziękuję za dar ołtarza, którym jest nowy lawaterz.
  4. Przypominam, że przez cały maj trwa akcja w ramach Wakacyjnego Dzieła Pomocy Dzieciom ” Nadzieja Radości”. Zbiórka ofiar do skarbon wystawionych w kościele/kaplicy.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii Św., podczas mszy o godz. 8.00 w kościele. Spotkanie dzieci klas IV w środę podczas Mszy św., próba po nabożeństwie majowym. W środę także spowiedź dzieci.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy. Zakupiłem odkurzacz do kaplicy. Mam nadzieję, że posłuży długo.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.